29 kwietnia 2018

Zabawa trzy w jednym

Nie będę pisać kolejny raz, że nie ma czasu, że nie umiem się zorganizować. Jest, jak jest i tłumaczyć się nie będę. Mam tylko nadzieję, że może jeszcze miesiąc i wszystko wróci do normalności. Starałam się jak tylko siły pozwalały, ukraść godzinkę lub dwie wieczorami na robótkowanie. Mam wielkie plany, a póki co realizuję te mniejsze. Pamiętacie skrzyneczkę na ślubne życzenia z ostatniego posta?  Można ja obejrzeć TUTAJ
 U nas panuje taki zwyczaj, ze zamiast kwiatów na śłub,  młodzi wybierają sobie różne podarki. Mogą to być pluszaki, zabawki, przybory szkolne, kupony lotto, zdrapki itp . Tym razem miłośnicy wina, zażyczyli sobie po buteleczce tegoż trunku. Mam nadzieję, 
że gości nie będzie zbyt dużo, albo młodzi będą mieli zapas wina na cały rok.Właśnie dlatego postanowiłam wymalować skrzyneczkę na wino w klimacie pokazywanego ostatnio kuferka na życzenia. 


Tym razem jednak różyczki nakleiłam na medalion
 i zastosowałam spękania dwuskładnikowe.

Oczywiście musiały być szablony i pasta strukturalna własnej roboty.Ponieważ ta skrzyneczka ma być prezentem skorzystam z okazji i zgłaszam ja do zabawy Reni.


Jeszcze rzutem na taśmę chciałabym zaliczyć zabawę u naszej Anulki. Późno, bo późno i nie w komplecie trzech, a dwóch kartek. Wiem, że Ania się nie pogniewa za to uszczuplenie, a ja nie obiecuję poprawy, bo kto wie co maj nam przyniesie. 
Najpierw banerek.


Pierwsza karteczka ślubna w/g wybranych ecru/beż - prostokąt - tekst.
Druga kartka z okazji rocznicy święceń kapłańskich więc wykorzystałam 
motyw religijny/ prostokąt/ biały

A teraz już chyba przeginam, ale tę kartkę zgłaszam do zabawy Ewinki, gdzie wciąż tworzymy najdziwniejsze w kształcie karteczki i póki co bardzo mi się ta zabawa podoba. 


Uff. Mam nadzieję że dobrnęliście do końca. Przepraszam, że wszystko tak w jednym poście. Nie chciałam  odpuścić żadnej zabawy, a czas na pisanie postów jest mocno ograniczony. 
Pozdrawiam Was bardzo cieplutko,życząc wszystkim pięknej majówki i wspaniałej, słonecznej pogody. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkim zaglądającym i zostawiajacym komentarze, serdecznie dziękuję za odwiedziny i odrobinę uwagi.